cheap seahawks jerseys from china wholesale nba jerseys christian louboutin outlet uk christian louboutin pas cher tiffany outlet cheap authentic nfl jerseys louboutin outlet moncler outlet usa via wholesalechinajerseysus cheap nfl authentic jerseys cheap nfl jerseys cheap moncler jackets Christian Louboutin Discount christian louboutin outlet
Ürün
CAM İŞLEME
Emaye Boyalı Cam

Akasya Cam ltd. emaye temperli  boyalı cam üretmektedir. Özel projelerde müşteri isteyine uygun boyalı temperli cam imalatı gerçekleştirilmektedir.

TRC Emaye Duracam®, renksiz veya renkli düzcam üzerine serigrafik/rulo baskı yöntemi ile çeşitli renklerde emaye boya uygulanarak ve temperleme işlemi yapılarak üretilen camlardır. Tasarımcıların amacına uygun şekilde serigrafik baskı ile cam yüzeyine fon ve/veya desen uygulamak mümkün olmaktadır.

TRC Emaye Duracam®, yapının içinde ve dışında kullanıma uygun bir cam türüdür.  Cephelerde kaplama camı olarak kullanılabilmekte ayrıca zengin renk ve desen seçenekleri ile dekoratif amaçlı da  uygulanabilmektedir

Kullanım Alanları

Çephe kaplama, mağaza cephe kaplama, lavabo, mutfak tezgah, bölme duvar ve duşakabin camı olarak da kullanılabilir.

Kalite

Emaye Baskılı Cam´lar TS-EN 12150 Cam- Yapılarda Kullanılan- Termal Olarak Temperlenmiş, Soda Kireç Silikat Emniyet Camı" standardına uygun olarak  üretilmektedir.
 
 
 
RESİMLER
http://www.tasarimmerkezi.net/